Skip to main content
search
0

Ciężko wyobrazić nam sobie prawidłowe funkcjonowanie salonu kosmetycznego bez profesjonalnego fotela. To właśnie na nim większość czasu będą spędzać Twoje klientki. Musi być więc on zarówno komfortowy dla użytkownika, jak i osoby wykonującej konkretny zabieg. Kluczowy staje się także rodzaj, funkcjonalność czy wygląd obiektu, który powinniśmy wziąć pod uwagę.

Spis treści:

  1. Co warto uwzględnić?
  2. Porozmawiajmy chwilę o rodzajach foteli kosmetycznych
  3. Czas na ostateczny wybór

Co warto uwzględnić?

Najpierw stawiamy na wspomnianą już funkcjonalność. To ona powinna mieć największe znaczenie podczas kupna fotelu. Należy tutaj przemyśleć, jakie zabiegi będą wykonywane w salonie. Nie każdy musi przecież oferować całą gamę usług, a jedynie określone, odpowiednie konkretnej specjalności. Wydawałoby się, że idealną opcją jest rozwiązanie uniwersalne. Jednak ograniczony dostęp do takich produktów może generować problem. Właśnie dlatego musimy sprecyzować daną kwestię. Fotel odpowiadający indywidualnym potrzebom stanowi jeden z najważniejszych elementów salonu. Pamiętaj, że jego jakość także odgrywa ogromną rolę, idąc dalej – materiały wykorzystane przy jego produkcji.

Porozmawiajmy chwilę o rodzajach foteli kosmetycznych

Wyróżniamy przede wszystkim trzy podstawowe rodzaje foteli kosmetycznych. Po pierwsze, fotele kosmetyczne manualne. W tym przypadku podnóżek oraz oparcie regulujemy ręcznie, natomiast sama konstrukcja jest dosyć prosta i lekka. Dzięki temu bez problemu możemy przenosić obiekt. Dalej fotel kosmetyczny hydrauliczny, odznaczający regulacja za pomocą dźwigni. To bardzo klasyczny, znany od lat produkt. Na koniec wyjątkowo wygodny fotel kosmetyczny elektryczny, posiadający kilka silniczków elektrycznych. Błyskawicznie regulujemy wysokość krzesła, jak również położenie oparcia bądź podnóżka. Całość okazuje się niezwykle intuicyjna.

Chcesz sięgnąć po wysokiej jakości fotel kosmetyczny elektryczny? Sprawdź naszą ofertę!

Czas na ostateczny wybór

Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od budżetu. Jeżeli posiadasz większą ilość środków, które możesz rozdysponować, stanowczo zalecamy fotel kosmetyczny elektryczny. Powodem staje się bezsprzeczny komfort dla Ciebie, jak i klientki. Zabiegi mogą też być wykonywane znacznie szybciej oraz sprawniej. Dobrą alternatywą będzie stanowił fotel kosmetyczny hydrauliczny. Doskonale rozumiemy, że nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na droższą wersję, dlatego wybierz wariant dopasowany do Twoich możliwości bądź preferencji. Natomiast my serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Leave a Reply

Close Menu