Blog

Meble do salonu kosmetycznego – jakie wybrać?

Wybór mebli do salonu kosmetycznego to poważna decyzja. Warto więc zastanowić się, jakie sprzęty faktycznie będą niezbędne, oraz jak dobrać je względem konkretnej działalności. W końcu inne meble sprawdzą się w przypadku salonu manicure i pedicure, a jeszcze inne w gabinecie depilacji. Odpowiednio dobrane meble nie tylko dopełniają wnętrze, ale i usprawniają i ułatwiają pracę kosmetyczki.

Więcej

Niezbędne akcesoria w salonie kosmetycznym

Każdy, kto otwiera swój własny salon kosmetyczny, powinien zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia, akcesoria i meble, które pozwolą na prawidłowe funkcjonowanie działalności. Najlepszym sposobem na wybór odpowiednich elementów będzie stworzenie listy i przyjrzenie się niezbędnym produktom, których nie może zabraknąć w żadnym salonie.
Więcej

Jaki kuferek kosmetyczny wybrać?

Bałagan w kosmetykach i niemożliwość znalezienia odpowiedniego produktu do pracy to spory problem. Prostym i łatwym rozwiązaniem będzie zakup idealnego kuferka kosmetycznego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do pracy, czy do użytku domowego, sprawdzi się doskonale w wielu sytuacjach i pozwoli utrzymać upragniony porządek.
Więcej

Odkurz swoją skórę na wiosnę

Kolory pastelowe nie muszą kojarzyć się już jedynie z jajkami wielkanocnymi. W tym sezonie szczególnie upodobały one sobie paznokcie i co więcej, świetnie wyglądają na każdej płytce. Warto wiedzieć, jakie odcienie wybrać tej wiosny i w jaki sposób stworzyć unikatowy efekt, który przyciągnie uwagę każdego.
Więcej

5 najbardziej popularnych zabiegów na wiosnę

Czas na odświeżenie skóry po zimie i przygotowanie ciała na wiosnę i lato. Przedstawiamy 5 najpopularniejszych zabiegów na twarz oraz ciało, które warto wykonać przed sezonem urlopowym.

Więcej

Tlenoterapia a smog

Ostatnio dużo mówi się o tym, że prawidłowo przeprowadzona tlenoterapia może okazać się skuteczna w walce z negatywnymi skutkami smogu. Polskie miasta są coraz bardziej zanieczyszczone, a co za tym idzie, mają negatywny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie. Nad tlenoterapią powinny zastanowić się zwłaszcza osoby schorowane.

Więcej

Pastele nie tylko na jajkach wielkanocnych

Kolory pastelowe nie muszą kojarzyć się już jedynie z jajkami wielkanocnymi. W tym sezonie szczególnie upodobały one sobie paznokcie i co więcej, świetnie wyglądają na każdej płytce. Warto wiedzieć, jakie odcienie wybrać tej wiosny i, w jaki sposób stworzyć unikatowy efekt, który przyciągnie uwagę każdego.
Więcej