Blog

Odkurz swoją skórę na wiosnę

Kolory pastelowe nie muszą kojarzyć się już jedynie z jajkami wielkanocnymi. W tym sezonie szczególnie upodobały one sobie paznokcie i co więcej, świetnie wyglądają na każdej płytce. Warto wiedzieć, jakie odcienie wybrać tej wiosny i w jaki sposób stworzyć unikatowy efekt, który przyciągnie uwagę każdego.
Więcej

5 najbardziej popularnych zabiegów na wiosnę

Czas na odświeżenie skóry po zimie i przygotowanie ciała na wiosnę i lato. Przedstawiamy 5 najpopularniejszych zabiegów na twarz oraz ciało, które warto wykonać przed sezonem urlopowym.

Więcej

Tlenoterapia a smog

Ostatnio dużo mówi się o tym, że prawidłowo przeprowadzona tlenoterapia może okazać się skuteczna w walce z negatywnymi skutkami smogu. Polskie miasta są coraz bardziej zanieczyszczone, a co za tym idzie, mają negatywny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie. Nad tlenoterapią powinny zastanowić się zwłaszcza osoby schorowane.

Więcej

Pastele nie tylko na jajkach wielkanocnych

Kolory pastelowe nie muszą kojarzyć się już jedynie z jajkami wielkanocnymi. W tym sezonie szczególnie upodobały one sobie paznokcie i co więcej, świetnie wyglądają na każdej płytce. Warto wiedzieć, jakie odcienie wybrać tej wiosny i, w jaki sposób stworzyć unikatowy efekt, który przyciągnie uwagę każdego.
Więcej