Skip to main content
search
0

Sztuczne rzęsy to już w dzisiejszych czasach nie fanaberia, na którą decydują się niektóre panie. Możemy spokojnie powiedzieć, że jest to już niemal codzienność dla wielu kobiet. Sztuczne rzęsy to bowiem niezawodny sposób nie tylko na głębokie i magnetyzujące spojrzenie, ale również doskonałe rozwiązanie na oszczędność czasu podczas porannego makijażu. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów sztucznych rzęs. Jednak do najczęściej wybieranych – także przez profesjonalne kosmetyczki, należą rzęsy z norki. Jakie są zalety korzystania z nich? Czym się charakteryzują i skąd bierze się ich popularność? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule. Zapraszamy do lektury.

Spis treści:

  1. Charakterystyka rzęs z norki – co warto o nich wiedzieć?
  2. Rzęsy z norki – jak się je pozyskuje?
  3. Jakimi jeszcze zaletami wyróżniają się rzęsy z norek? Dlaczego ich popularność jest tak duża?

Charakterystyka rzęs z norki – co warto o nich wiedzieć?

Rzęsy z norek wyróżniają się doskonałą jakością. Są wyjątkowo miękkie, lekkie, delikatne i nie obciążają Twoich naturalnych rzęs. Co jeszcze można powiedzieć o rzęsach z norki? Na pewno to, że są bardzo łatwe w rozczesywaniu. Dzięki temu, że są wręcz idealnie wyprofilowane, możesz uzyskać doskonały efekt. Nie dość, że spojrzenie będzie zalotne i obłędne to jeszcze naturalne. Jak to możliwe? Rzęsy z norek doskonale imitują prawdziwe rzęsy. Dostępne w naszej ofercie rzęsy z norki na pasku dodatkowo charakteryzują się łatwą aplikacją oraz możliwością dopasowania długości paska bawełnianego do oka, żeby jeszcze bardziej podkreślić naturalny look. A co ważniejsze na ich zaaplikowanie potrzebujesz dosłownie kilku minut. Idealnie sprawdzą się na wyjścia – sylwester dopiero przed nami, więc nie zastanawiaj się, tylko wybierz rozmiar, który będzie Ci odpowiadał. Do wyboru masz rzęsy z norek w rozmiarze:

  • 2; 7; 5; 16; 22; 33.

Wybierz rzęsy idealne dla siebie. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami. Sylwestrowy szał na przygotowania czas zacząć.

Rzęsy z norki – jak się je pozyskuje?

Poruszając dość kontrowersyjny temat, chcemy Cię uspokoić. Możesz być pewna, że żadne zwierze nie ucierpiało wskutek pozyskiwania włosia potrzebnego do wyprodukowania tych naturalnych rzęs. W jaki więc sposób pozyskiwany jest materiał? Włosie jest wyczesywane podczas okresu linienia norek. Jest to więc zupełnie bezbolesne dla tych zwierząt. Po zebraniu włosia jest ono poddawane skrupulatnej sterylizacji, w której nie używa się środków chemicznych. To właśnie dzięki temu są one bezpieczne i antyalergiczne. Po czyszczeniu poddawane są profilowaniu. Następnie trafiają do sklepów i hurtowni kosmetycznych.

Jakimi jeszcze zaletami wyróżniają się rzęsy z norek? Dlaczego ich popularność jest tak duża?

  • Są łatwe w rozczesywaniu.
  • Nie plączą się.
  • Ich długości różnią się, ale posiadają tę samą grubość – to właśnie dlatego idealnie imitują Twoje naturalne rzęsy.
  • Posiadają doskonały skręt i wysoki połysk.
  • Gwarantują łatwość w utrzymaniu higieny.

Doklejanie rzęs to jeden ze sposobów na dodanie wyrazistości spojrzeniu. Najczęściej korzystają z tego rodzaju udoskonaleń panie, które mają słabe, delikatne i jasne naturalne rzęsy. Doklejenie paska rzęs z norek sprawia, że oczy się optycznie powiększają. Co z kolei prowadzi do tego, że stają się piękniejsze. Pamiętaj jednak, że nie musisz mieć słabych swoich rzęs, aby skorzystać z uroku tych doklejanych. Zwłaszcza kiedy w planach masz całonocną imprezę. Tusz nie jest tak efektowny. Z rzęsami z norek nie musisz martwić się o nic. Nakładasz, wychodzisz i piorunujesz wzrokiem. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że to działa.

Leave a Reply

Close Menu