Kuferkowy zawrót głowy – poznaj rodzaje kuferków kosmetycznych

Żadna kosmetyczka, fryzjerka czy wizażystka nie powie nigdy, że kuferek kosmetyczny to zbędny bibelot. Nie powinny tak uważać również panie, które nie prowadzą działalności związanej z branżą beauty. Dlaczego? Ponieważ kuferki kosmetyczne pozwalają na zapanowanie nad chaosem, który tworzy się wraz z każdym kolejnym zakupionym kosmetykiem. Kuferki to wygodne rozwiązanie problemu gubiących się tuszy do rzęs i podkładów. A także porozsypywanych cieni i rozlanych lakierów do paznokci. Funkcjonalne kuferki to gwarancja doskonałej organizacji. A co za tym idzie sprawniej wykonanego makijażu. Chcesz poznać rodzaje kuferków? Zapraszamy do lektury.

Spis treści:

  1. Podział kuferków kosmetycznych ze względu na wielkość
  2. Kuferki dla mobilnych stylistek i kosmetyczek
  3. Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wybierania kuferka kosmetycznego?
  4. Kilka rad na koniec

Podział kuferków kosmetycznych ze względu na wielkość

Pierwszym kryterium, którym możesz kierować się podczas wyboru tego rodzaju produktów, jest wielkość. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kuferki małe, jak i duże. Różnią się nie tylko rozmiarem, ale też siłą rzeczy także ilością przegródek. Kto powinien zdecydować się na mały kuferek kosmetyczny? Są to produkty idealne dla wszystkich pań, które chcą w nim przetrzymywać wyłącznie tzw. kolorówkę oraz akcesoria do manicure i pedicure. Taki produkt znajdziesz też w naszej ofercie:

Kuferki kosmetyczne o dużej pojemności z kolei przydadzą się bez wątpienia kosmetyczkom oraz wizażystkom. Ilość kosmetyków, jakie trzeba ze sobą zabrać na wyjazd, jest zatrważająca, dlatego warto się uzbroić np.:

Szukasz kuferka kosmetycznego? W naszej ofercie znajdziesz takie, które zawładną Twoim sercem. Pamiętaj, że kuferek nie musi być nudny. Podobnie jak jego zawartość.

I w zasadzie jest on polecany nie tylko osobom, które mają ogrom doświadczenia i wielu Klientów. Również początkującym stylistkom z pewnością przyda się duży kufer. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeszcze teraz ilość kosmetyków, mogłaby się zmieścić w mniejszym pojemniku. Jednak już za kilka miesięcy sytuacja z pewnością ulegnie zmianie. Okaże się, że ten, który wybrany był na początku, jest zdecydowanie za mały. Choć i to posiada swoje pozytywne strony. Jeśli się tak wydarzy, będziesz miała dwa kuferki – mały i duży.

Kuferki dla mobilnych stylistek i kosmetyczek

Drugim rodzajem kuferków, jakie znajdziesz w naszej ofercie, są te wyposażone w kółka oraz wygodny uchwyt. Dzięki temu nie będzie konieczności dźwigania kosmetyków, za co wdzięczny będzie Ci Twój kręgosłup. W dużych kufrach wyposażonych w kółka zmieścisz na przykład oprócz kolorowych kosmetyków, również różnego rodzaju akcesoria. Takie jak lampa UV.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wybierania kuferka kosmetycznego?

Oprócz wielkości warto też zwrócić uwagę na materiał, z jakiego kuferki zostały wykonane. Powinny to być produkty, które charakteryzują się doskonałą jakością. Wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów. Z zabezpieczonymi rogami – na wypadek uderzenia czy przewrócenia walizki kosmetycznej. Weź też pod uwagę ilość przegródek. Ma to ogromne znaczenie w kwestii zachowania porządku w kosmetykach.

Kilka rad na koniec

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kuferków kosmetycznych. Pamiętaj jednak, aby wybrać ten, który spełnia Twoje oczekiwania i wymagania. Dobierz odpowiednią wielkość oraz ilość przegródek i półek. Trzymaj wszystkie kosmetyki w jednym miejscu. Ładnie poukładane, a tym samym łatwo dostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *