Skip to main content
search
0

Nowy Rok to zazwyczaj czas zmian. Zastanawiasz się co zmienić w swoim salonie kosmetycznym, żeby chociaż odrobinę czuć było powiew świeżości i tego, że kalendarza, zamiast wskazywać rok 2021, pokazuje już 2022. Nie da się ukryć, że każdy z nas robi się coraz starszy. Jednak pamiętaj, że nie musi to dotyczyć wyposażenia Twojego salonu kosmetycznego. Nowy rok to doskonały moment na zmiany. Jeśli więc chcesz odświeżyć wnętrze, zachęcamy Cię do wymiany taboretu lub fotela kosmetycznego. Chcesz wiedzieć, co rynek beauty ma Ci do zaoferowania? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu.

Taborety i krzesła kosmetyczne – wygoda pracowników, gwarancją komfortu Klientów

Wyposażając salon kosmetyczny, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie tylko wygoda Klientów ma znaczenie. Kosmetyczka, która przez kilka godzin dziennie musi siedzieć w jednej pozycji, np. podczas robienia manicure również musi mieć zapewniony najwyższy komfort. Dlatego odświeżając wnętrze i wybierając nowy taboret lub krzesło, kieruj się wygodą pracowników, co z pewnością zwiększy ich wydajność. Na co więc warto byłoby zwrócić uwagę? Na pewno na wygodę oraz ergonomię – taboret lub krzesło musi odpowiednio podpierać kręgosłup, a tym samym wymuszać odpowiednią postawę. Czy to już wszystko? Absolutnie nie. Ważne jest także wykonanie. Powinno być estetyczne i trwałe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in.:

Wszystkie te produkty wykonane zostały z wysokogatunkowych materiałów. Charakteryzują się precyzyjnym i dokładnym wykończeniem oraz designem, który wpasuje się niemal do każdego wnętrza.

Wybieraj fotele i taborety kosmetyczne najwyższej jakości. Sprawdzone marki, konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówienia. Zdecyduj się na naszą ofertę i zyskaj wiele korzyści.

Fotele kosmetyczne – w trosce o wygodę Klienta

Jeśli krzesła kosmetyczne i taborety są nowe i nie masz potrzeby ich wymieniać, skup się na fotelach kosmetycznych? Pamiętaj też, że w przypadku taboretów, jeśli nadal zapewniają one wygodę i komfort kosmetyczce, możesz skorzystać z dostępnych w naszej ofercie pokrowców frotte. Jesteśmy pewni, że to również odświeży look Twojego salonu.

Fotele kosmetyczne to profesjonalny sprzęt, który pełni wiele funkcji. Jest to mebel, bez którego wykonywanie większości zabiegów będzie niemożliwe. Mamy tutaj na myśli, chociażby regulację brwi, pedicure, oczyszczanie twarzy czy depilację. Podobnie jak w przypadku taboretu, wybierając fotel kosmetyczny, musisz skupić się na komforcie. Jednak nie tylko. Co jeszcze warto wziąć pod uwagę?

  1. Sprawdź, czy posiada regulację w pionie i poziomie.
  2. Przyjrzyj się jakości wykonania.
  3. Sprawdź, jakie posiada funkcje dodatkowe, np. możliwość obrotu siedziska o 360 stopni.

Pamiętaj na koniec o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy. Wygląd salonu wpływa na ostateczną opinię Klienta o salonie. Dlatego warto z nowym rokiem zastanowić się nad odświeżeniem mebli, w tym foteli i taboretów kosmetycznych.

Leave a Reply

Close Menu