Podologia

Podologia jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem chorób stóp oraz stawu skokowo-goleniowego. Pomimo przybywających pacjentów zmagających się z grzybicami, wrastającymi paznokciami czy stopą cukrzycową nadal brakuje dobrze wyposażonych gabinetów podologicznych. Jednak jeśli masz już wiedzę, brakuje Ci już tylko odpowiednich narzędzi, w które kompleksowo zaopatrzysz się na naszej stronie internetowej.

Pochłaniacze

Wydawać by się mogło, że unoszący się podczas piłowania płytki paznokcia i lakieru hybrydowego pył jest niemalże niewidoczny dla oka. Z pozoru nic nieznaczące, mikroskopijnej wielkości okruszki, w dłuższej perspektywie mogą okazać się szkodliwe dla zdrowia. Dlatego, jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny i oferujesz takie usługi jak manicure i pedicure, zadbaj o higienę pracy. Skorzystaj z oferty na profesjonalny pochłaniacz pyłu do paznokci. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw produkty, cechują się doskonałą wydajnością i wieloletnim bezawaryjnym działaniem. Z pewnością jest to najlepszy sposób na ochronę w tak korzystnej cenie.

Podgrzewacze i Poduszki

W sklepie internetowym cosnet.pl znajdują się podgrzewacze do wosku w rolkach oraz w puszkach. Kosmetyczki doskonale znają zalety podgrzewaczy i nie trzeba ich przedstawiać. Nie jest to jednak urządzenie, które polecane jest wyłącznie do profesjonalnych zakładów kosmetycznych. Bez żadnego problemu możesz go również używać w domu. Podgrzewacz to specjalnie zaprojektowane urządzenie, które ma ułatwić korzystanie z wosku. Jego zadaniem jest podgrzanie wosku do optymalnej temperatury, która ułatwia aplikację.