Dezynfekcja

Nie trzeba nikomu przypominać o konieczności dezynfekcji w gabinecie kosmetycznym, natomiast w domu również wykonujemy drobne zabiegi i warto zadbać o ich czystość i bezpieczeństwo. Pamiętaj, że przed dezynfekcją rąk powinniśmy je najpierw umyć, a aplikowanego środka dezynfekcyjnego nie wycieramy – preparat musi odparować. Do dezynfekcji skóry, narzędzi i powierzchni przeznaczone są konkretne produkty. Dla ułatwienia występują one w różnych pojemnościach i formułach. Do dezynfekcji narzędzi służy także myjka ultradźwiękowa.

Demakijaż

Kosmetyki do demakijażu Bielenda

Bielenda – z myślą o naturalnych składnikachZakup produktów kosmetycznych, w tym kosmetyków do demakijażu, był kiedyś prawdziwym wyzwaniem. Dojazd do drogerii, testowanie kosmetyków, dokonanie wyboru, aż w końcu zakup… Dziś kwestia ta jest tak prosta jak nigdy dotąd! Szczególnie że w ofercie naszego sklepu pojawiły się kosmetyki do demakijażu Bielenda do każdego rodzaju skóry. Znany i ceniony producent, któremu ufamy; marka, która od początku swojego istnienia jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych. Jako Outlet Kosmetyczny pragniemy wspierać to przekonanie i jednocześnie ułatwić zakup najlepszych produktów do demakijażu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Kosmetyki do demakijażu – Bielenda

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kosmetyki do demakijażu takie jak płyny, toniki, żele i mleczka. To kosmetyki zarówno specjalistyczne – do wykorzystania w profesjonalnych salonach i gabinetach kosmetycznych – jak i kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji domowej. Jednym z najczęściej wybieranych produktów jest antybakteryjny tonik normalizujący, który przeznaczony jest zarówno do skóry normalnej, jak i szczególnie wrażliwej. Ogranicza świecenie się skóry, koi i łagodzi podrażnienia, zmniejsza rozwój bakterii. Jak wszystkie pozostałe dostępne w naszym sklepie kosmetyki do demakijażu Bielenda, posiada w pełni naturalny, bezpieczny skład, pozbawiony parabenów i innych szkodliwych substancji chemicznych.

Tonik, mleczko i woda satynowa od Bielendy

Jako firma, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu naszym Klientom najlepszych, sprawdzonych kosmetyków do twarzy i ciała, nie mogliśmy przejść obojętnie obok kompletu kosmetyków satynowych. Satynowe kosmetyki do demakijażu Bielenda stanowią: tonik w żelu, mleczko na bazie oleju ze słodkich migdałów oraz różana woda satynowa. To niezawodne trio optymalnie regenerujących kosmetyków przeznaczonych do każdego rodzaju cery; delikatnie i skutecznie oczyszczają, a także przeciwdziałają starzeniu się skóry. To oryginalne kosmetyki spod szyldu Bielendy, o naturalnym składzie i z gwarancją certyfikacji.

Ultranawilżające kosmetyki do makijażu Bielenda

A może poszukujesz kosmetyków, które zapewnią Twojej suchej skórze ultranawilżenie? W takim razie szczerze polecamy tonik na bazie kwasu mlekowego oraz profesjonalny krem do demakijażu twarzy. Wspomniane ultranawilżające kosmetyki do demakijażu Bielenda powstały z myślą o cerze suchej i odwodnionej. Skutecznie usuwają makijaż i przygotowują skórę do specjalistycznych zabiegów, dlatego polecane są przede wszystkim profesjonalistom – do użytku w salonach i gabinetach kosmetycznych. Jeśli jednak potrzebujesz nawilżających kosmetyków wykorzystanych w pielęgnacji domowej – są one również dla Ciebie. A jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty – serdecznie zapraszamy do kontaktu.